NHL

Bizarní situace. Brankář Kojotů dopravil puk do sítě ve vlastních kalhotách!

24. prosince 2013 12:24 - Buffalo

Neskutečným způsobem padl v pondělním utkání mezi Buffalem a Phoenixem rozhodující gól na 2:1, díky kterému nakonec slavili domácí Sabres. Brankář hostí Mike Smith po zápase litoval, že si nenechal vytažený dres.

Fred Chartrand, ČTK/AP

Ve čtvrté minutě prodloužení nahodil domácí bek Mark Pysyk puk na brankáře Kojotů Mika Smithe. Ten jej vyrazil tak nešťastně, že se kotouč po další dorážce kanadského obránce dostal do vzduchu a spadl za kalhoty dezorientovaného gólmana, který s ním nechtěně zacouval až do branky.

"Nevím, co se stalo. Myslel jsem, že když není vidět puk, tak rozhodčí přeruší hru," sdělil Smith po utkání.

Vítěznému gólu Buffala zblízka přihlížel i český hokejista Martin Hanzal. Ten sice vstřelil jedinou branku Kojotů, v prodloužení ale chtěl pomoct vlastnímu brankáři, jenže na odražený kotouč nedosáhl a smolné prohře Phoenixu nakonec nezabránil.