Bizarní situace. Brankář Kojotů dopravil puk do sítě ve vlastních kalhotách!

Buffalo

Neskutečným způsobem padl v pondělním utkání mezi Buffalem a Phoenixem rozhodující gól na 2:1, díky kterému nakonec slavili domácí Sabres. Brankář hostí Mike Smith po zápase litoval, že si nenechal vytažený dres.

Brankář Kojotů z Phoenixu Mike Smith.

Ve čtvrté minutě prodloužení nahodil domácí bek Mark Pysyk puk na brankáře Kojotů Mika Smithe. Ten jej vyrazil tak nešťastně, že se kotouč po další dorážce kanadského obránce dostal do vzduchu a spadl za kalhoty dezorientovaného gólmana, který s ním nechtěně zacouval až do branky.

"Nevím, co se stalo. Myslel jsem, že když není vidět puk, tak rozhodčí přeruší hru," sdělil Smith po utkání.

Vítěznému gólu Buffala zblízka přihlížel i český hokejista Martin Hanzal. Ten sice vstřelil jedinou branku Kojotů, v prodloužení ale chtěl pomoct vlastnímu brankáři, jenže na odražený kotouč nedosáhl a smolné prohře Phoenixu nakonec nezabránil.