Rubriky:

NHL

Nemusíš se bát udělat chybu, protože tě tady trenéři stejně nenajdou, smál se Jágr šatně Yankees

26. ledna 2014 13:39 - New York

Velký dojem udělalo na Jaromíra Jágra zázemí baseballového stadionu New York Yankees, na němž dnes s hokejisty New Jersey sehraje zápas pod širým nebem proti New York Rangers. Při vstupu do obrovské šatny hráčů nejbohatšího klubu zámořské soutěže MLB prohlásil, že asi bude potřebovat GPS navigaci. A z legrace si nechal poradit cestu ke svému místu od jednoho ze spoluhráčů.

„Něco takového jsem nikdy neviděl. Je obrovská, řekl bych tak sto na třicet metrů,“ řekl Jágr o kabině Yankees. „Je to hrozně velké. Tady člověk neví, kdo sedí proti němu. Pro trenéry to bude těžké udělat tu poradu. A když člověk udělá chybu, tak tě nejspíš během patnácti minut v přestávce mez třetinami prostě nenajdou. To je výhoda,“ žertoval český útočník na webu NHL.

Útroby moderního Yankee Stadium otevřeného v roce 2009, jehož výstavba stála přes 1,5 miliardy dolarů, natočil a předvedl fanouškům na svém facebookovém profilu.

„Je to něco neskutečného, jak je to obrovský. Jsou tu různé místnosti pro trenéry, podle mě jich je tak deset. Tady má snad i každý uklízeč svoji kancelář,“ konstatoval Jágr.

„Budeme hrát na mimořádném místě. A to jsem z Česka, kde baseball není moc populární. Dokážu si představit, co to znamená pro kluky, kteří milují baseball,“ uvedl před zápasem, který bude v ochozech sledovat 50 tisíc diváků.

ČTK, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: NHL

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..