Rubriky:

NHL

Jágra štvou někteří lovci autogramů: Dělají si z toho byznys, podpis prodávají za velké peníze

27. března 2014 07:54 - New Jersey

Hokejisté New Jersey zatím stále marně útočí na příčky zajišťující play off, přesto si jejich věrní fanoušci nenechali ujít v úterý příležitost získat na klubové autogramiádě podpisy hvězd Ďáblů. Mezi nejvyhledávanější objekty zájmu příznivců v Prudential Center patřil pochopitelně i Jaromír Jágr, jenž si však také postěžoval na praktiky některých lovců autogramů.

 

Twitter

Těm nejvěrnějším se dvaačtyřicetiletý veterán po tréninku, jemuž přihlížely tisícovky fanoušků, ochotně podepsal, ale připomněl, že nemá rád skupinku lidí vyčkávající u vchodu, která ho žádá o autogram pokaždé, kdy přijde a odejde z haly.

Jelikož jde o stále stejnou skupinku, nepochybuje slavná 68 o tom, že jde o obchodníky s autogramy. „Nemám problém se podepsat opravdovým fanouškům, ale nesnáším lidi, kteří se na tom snaží vydělávat. Dostanou podpis a prodávají ho za velké peníze. Pak to stěžují opravdovým příznivcům," stěžoval si Jágr serveru nj.com.

Dělají si z podpisů byznys

Nicméně přiznal, že pro něj nejde o žádnou novinku, byť si na podobné praktiky rozhodně nehodlá zvyknout.

„Pořád vidím ty samé lidi, kteří si z toho dělají byznys a je trapné, k čemu se při tom snižují. Najímají si na to malé děti. Jde o hodně levný způsob, jak vydělávat na hráči," kritizoval kladenský odchovanec.

„Opravdoví fanoušci si chtějí prostě jen něco nechat podepsat, ale jiní vás chtějí zneužít ve svůj prospěch. I když jim řeknu, že se jim nepodepíšu, není jim hloupé přijít znovu. Mají prostě ten přístup, že i když je vyhodíte dveřmi, vrátí se oknem," dodala opora Devils.

roj, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..