Rubriky:

NHL

Živě

Montrealský Prust musí za zranění soupeře vynechat dva zápasy

24. května 2014 09:41 - New York

Montrealský hokejista Brandon Prust nesmí nastoupit ve dvou zápasech finále Východní konference NHL za zákrok na Dereka Stepana z New Yorku Rangers, jemuž zlomil čelist. Druhý nejproduktivnější hráč Rangers v letošním play off musel na operaci a zatím není jasné, jak dlouho bude týmu chybět.

 

Andy Marlin, Reuters

Prust zranil třiadvacetiletého Stepana, jenž v 17 zápasech vyřazovací části zaznamenal 11 bodů, v první třetině čtvrtečního duelu. Stepan zápas po ošetření dohrál, zlomeninu odhalila až páteční prohlídka. Montrealský útočník nebyl za svůj zákrok v utkání potrestán, disciplinární komise NHL mu však posléze zastavila činnost na dva zápasy.

Rangers ve čtvrtek prohráli 2:3 v prodloužení, v sérii vedou 2:1 na zápasy. Čtvrtý duel se na jejich ledě hraje v neděli. Domácím bude v dalších bojích o Stanleyův pohár chybět Daniel Carcillo, který dostal desetizápasový trest za napadení rozhodčího.

ČTK

Zrušit


Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..