Rubriky:

NHL

Živě

Stačil rok, Hertl je atrakcí. Jeho energie, to jsme my, lákají Žraloci na mladíka ze statku

25. září 2014 16:54 - San Jose/Praha

Počty hokejistů v kempech se zvolna snižují, přípravné zápasy na kontě týmů přibývají. Platí to i o San Jose Sharks. A za dva týdny už to vypukne naplno. Odstartuje NHL a diváci jsou vábeni ze všech stran. San Jose vsadilo na klip s Tomášem Hertlem. Stačil mu rok a je hvězdou, lákadlem, trhákem.

 

Facebook

Do záběrů, kterými se Žraloci snaží přitáhnout zase pozornost svého publika před začátkem soutěže, vybrali právě dvacetiletého exslávistu, který zámoří udivil svojí hokejovou prací. Nepřišel jako rozevlátá hvězda, ale o to dokonaleji se předvedl na ledě.

Energie Tomáše Hertla, to je to, co dělá náš tým. Takto San Jose předsezónní klip uvádí. Nevybralo pro tyto účely žádného z hvězdných třicátníků, zralých hokejových matadorů. A že jich nemá málo. Stranou ale v tomto případě zůstali Joe Thornton, Patrick Marleau, Joe Pavelski i další z nabitého kádru.

A to je třeba brát v potaz, že Hertla na dlouhé měsíce v premiérové sezóně poslalo ze hry zranění kolena poté, co jej sejmul Dustin Brown z Los Angeles. Jakoby se v zámoří o to více teď těšili, co klučina z šeberovského statku předvede letos. Porce jeho kousků v minulém ročníku byla i přes nucenou pauzu udivující. Včetně čtyř gólů v jednom zápase, z toho jeden byl extrémně parádní.

Dokonce až tak parádní, že se objevily názory, že to bylo nekorektní a že to hraničí se zesměšněním soupeře. V tomto případě brankáře Rangers Martina Birona, před nímž si Hertl prostrčil hokejku mezi nohama a umístil puk pod břevno do protipohybu. Ale publikum to náležitě ocenilo. A Žraloci taky. V klipu tahle trefa pochopitelně nechybí.

vap, Sport.cz

Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..