Rubriky:

NHL

Hokejová legenda Howe se úspěšně zotavuje po mrtvici

5. listopadu 2014 08:50 - Detroit

Legendární hokejový útočník Gordie Howe se úspěšně zotavuje po mrtvici, kterou prodělal na konci října. Jeden z nejlepších hráčů všech dob, jenž většinu kariéry strávil v dresu Detroitu Red Wings, udělal podle zástupců rodiny za uplynulý týden výrazné pokroky především v řeči a zlepšuje se i jeho pohyb s pomocí chodítka.

 

Darryl Dyck, ČTK/AP

Šestaosmdesátiletý Howe prodělal mrtvici při návštěvě dcery v Texasu. Podle zámořských médií ztratil po záchvatu částečně hybnost pravé strany těla a měl velké problémy s řečí. Příbuzné či bývalé spoluhráče z fotografií ale poznával.

Šestinásobný držitel ceny pro nejužitečnějšího hráče sezony v NHL a Art Ross Trophy za prvenství v kanadském bodování získal s Detroitem čtyřikrát Stanleyův pohár. Kariéru ukončil až v 52 letech v roce 1980. Když mu bylo 69, nastoupil do zápasu nižší soutěže IHL.

ČTK

Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


MS v basketbalu 2019

Mistrovství světa v basketbalu proběhne od 31. srpna do 15. září v Číně. Všech dvaatřicet týmů je rozděleno do osmi skupin po čtyřech účastnících. Každá skupina se odehraje v jiném městě. Česká reprezentace sehraje tři utkání v základní skupině E v Šanghaji.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..