Rubriky:

NHL

Hanzal z Arizony se pustil do bitky s olympijským vítězem už po pěti vteřinách

12. listopadu 2014 09:49 - Phoenix
(Aktualizováno: 12. listopadu 2014 10:10)

Na nic nečekali a už po pěti vteřinách zápasu mezi Arizonou a Dallasem shodili rukavice. Na bitce se předem domluvili český útočník Martin Hanzal a forvard Stars Jamie Benn, který má doma zlatou olympijskou medaili ze Soči. Jejich souboj ale spíš než box připomínal vyčkávací chvaty juda.

 

Gary A. Vasquez, Reuters

Oba hráči se na souboji s největší pravděpodobností domluvili při úvodním buly. Kanaďan ve službách Dallasu pak vyčkal, až vhazování, na něž se Hanzal postavil, proběhne a českého hokejistu vyzval. V tu ránu letěly hokejky i rukavice na led.

To ale bylo jediné drama, které oba hráči v Arizoně předvedli. Následovalo totiž vzájemné držení, a i když byl kapitán Dallasu, který sedm zápasů v řadě prohrál, aktivnější, tak ani jemu se nepodařilo uštědřit žádnou ránu.

Samotný zápas ale zajímavou podívanou přinesl. Domácí vedli o dva góly, Dallas dokázal vývoj zápasu otočit i díky dvěma brankám Seguina. Čtyři minuty před koncem třetí třetiny srovnal Boedker. Toužebné vítězství ale nakonec Stars zajistil Garbutt, který ve vlastním oslabení ujel všem obráncům a rozhodl.

oc, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..