Ovečkin pálil ostrými. Jeho dělovka prostřelila kameru v bráně

V utkání proti Edmontonu hned dvakrát pořádně zaúřadoval dělový příklep z hokejky ruského bohatýra Alexandra Ovečkina. Obzvlášť jeho druhá gólová střela byla pikantní a na několik minut duel přerušila.

Hvězda Washingtonu Capitals Alexander Ovečkin přijímá gratulace od spoluhráčů.

Puk totiž po nechytatelné střele rozbil kameru za zády gólmana Oilers Viktora Fastha, což na několik okamžiků zaměstnalo technickou četu na stadiónu Captials, která musela kameru vyměnit.

Ovečkin tak během necelých čtrnácti minut od začátku zápasu dostal domácí do vedení 2:0, připsal si 27. trefu sezóny a na aktuálně nejlepšího kanonýra NHL Tylera Seguina už ztrácí jen jedinou trefu.

Jenže na konci zápasu se ruský forvard se svými spoluhráči z výhry radovat nemohl. Ani Ovečkin totiž neuspěl v penaltovém rozstřelu a výhru 5:4 si tak odvezli Oilers. Capitals vytěžili jen jediný bod z posledních tří zápasů.