Hudler trénoval a nebude Calgary na ledě Anaheimu chybět

Anaheim

Český hokejový útočník Jiří Hudler nebude po nespecifikovaném zranění z úvodní duelu 2. kola Stanleyova poháru proti Anaheimu chybět Calgary v dnešním druhém souboji na ledě Ducks. Nejproduktivnější hráč Flames v sobotu trénoval a podle trenéra Boba Hartleyho nastoupí.

Útočník Calgary Jiří Hudler

"Jiří je v pořádku," řekl Hartley serveru nhl.com. Hudler se při čtvrtečním vstupu do série, v kterém Calgary prohrálo v Anaheimu 1:6, objevil na ledě naposledy ve 24. minutě. V té době už Flames prohrávali 0:3. Celkem v utkání odehrál bez jedné vteřiny sedm minut.

Hudler má na kontě v play off v sedmi zápasech šest bodů za tři branky a tři asistence. Je tak neproduktivnějším českým hráčem. V základní části zaznamenal vítěz Stanleyova poháru z roku 2008 s Detroitem v 78 duelech 76 bodů za 31 gólů a 45 asistencí. V kanadském bodování soutěže skončil osmý a z krajanů jej předčil jen Jakub Voráček z Philadelphie.