Rubriky:

NHL

Nový ročník NHL začne 7. října, Stanley Cup obhajující Chicago začne proti Rangers

25. června 2015 16:44 - New York

Nový ročník NHL začne ve středu 8. října a skončí po maratonu 1230 zápasů v sobotu 9. dubna, kdy se představí kompletní třicítka klubů. V úvodní hrací den nastoupí doma obhájce Stanleyova poháru Chicago proti hokejistům New York Rangers a vyvěsí ke stropu haly United Center plaketu připomínající třetí triumf za posledních šest sezón a celkově šestý v historii. V dalších zápasech úvodního dne přivítá Toronto Montreal, Calgary hostí Vancouver a Los Angeles změří síly se San Jose.

 

John Raoux, ČTK/AP

Soutěž se dvakrát přeruší. Na Vánoce se nebude hrát od 23. do 25. prosince, druhá pauza bude 28. ledna až 1. února kvůli Utkání hvězd. To se uskuteční 31. ledna v Nashvillu a o den dříve mu budou předcházet dovednostní soutěže. V novém prostředí se představí New York Islanders, kteří se z Nassau Coliseum v Uniondale stěhují do Barclays Center v Brooklynu.

V sezóně se uskuteční tři zápasy pod širým nebem. V tradičním Winter Classic se 1. ledna 2016 utkají hokejisté Bostonu s Montrealem ve Foxborough. Následovat budou dva duely Stadium Series - 21. února přivítá Chicago hráče Minnesoty a o šest dnů později Colorado vyzve Detroit.

Boston s Montrealem se utkají na Gillette Stadium, kam se na zápasy New England Patriots v lize amerického fotbalu NFL vejde 68 756 diváků. Minnesota s Chicagem se střetnou na více než padesátitisícovém stadiónu TCF Bank, který je součástí minnesotské univerzity. Colorado se utká s Detroitem na Coors Field, kde hraje Colorado Rockies baseballovou MLB. Také tento stadión pojme přes 50 000 fanoušků.

ČTK

Zrušit


Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..