Rubriky:

NHL

Jágr se českého parťáka na Floridě nedočká. Havlát smlouvu nedostal

7. října 2015 08:51 - Sunrise

Hokejový útočník Martin Havlát za Floridu v NHL hrát nebude. Podle deníku Sun Sentinel si čtyřiatřicetiletý juniorský i seniorský mistr světa z roku 2000 nevybojoval v kempu smlouvu. Vedení Panterů dnes informaci o konci Havlátova profesionálního zkušebního kontraktu potvrdilo i na svých oficiálních stránkách při zveřejnění soupisky.

 

Milan Malíček, Právo

Generální manažer Dale Tallon ale již v pondělí naznačil, že Havlát získá kontrakt pouze v případě, že si vybojuje místo v prvních třech formacích. Do čtvrtého útoku s rodákem z Mladé Boleslavi na Floridě od začátku s ohledem na jeho herní styl nepočítali.

Havlát v přípravě odehrál za Floridu dva zápasy bez zisku bodu. V NHL má na kontě přes 800 utkání za Ottawu, Chicago, Minnesotu, San Jose a New Jersey. V posledních sezónách jej ale často limitovaly zdravotní problémy.

Podle floridského deníku se nedá vyloučit, že by se Havlát v průběhu sezóny v dresu Panterů objevil. Nedávno se totiž přestěhoval do Boca Raton na Floridě a v případě zranění hráčů by se na něj mohl klub obrátit.

ČTK

Zrušit


Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..