Rubriky:

NHL

Česká naděje pro NHL prý chtěla uškrtit svou přítelkyni. Zabiju tě, vyhrožoval brankář

18. listopadu 2015 06:56 - Praha
(Aktualizováno: 18. listopadu 2015 07:02)

Patří mezi nejnadějnější české hokejové brankáře, našlápnuto má i do slavné NHL, kam byl před dvěma lety draftován Los Angeles. Jenže nyní před Patrikem Bartošákem stojí velký problém. Podle zámořských médií chtěl dvaadvacetiletý gólman uškrtit svou přítelkyni!

 

Profimedia.cz

Bartošák čelí vyšetřování z těžkého zločinu domácího násilí, kterého se měl toto pondělí dopustit vůči své dvacetileté přítelkyni. Podle serveru unionleader.com, který citují i věrohodné zámořské portály, dvaadvacetiletý gólman popadl dívku za ramena a začal ji tlačit ke zdi.

Následně jí přiložil ruku kolem krku a začali ji dusit. Podle dostupných informací měl svou přítelkyni dát dvě rány do prsou, poté i do obličeje a rovněž ji třikrát udeřil do nohou.

Kromě toho pak Bartošák přikročil i ke slovním výhrůžkám. „Jestli k tomu nemáš co říct, zabiju tě! Dám ti ránu do obličeje, když nic neřekneš. Doufám, že si uvědomuješ, že tě pošlu k zemi a uspím, než odsud odejdu," uvádí unionleader.com bez dalších podrobností.

Kopřivnický rodák byl v úterý propuštěn na kauci 10 tisíc dolarů a má přísný zákaz se ke své přítelkyni přiblížit nebo ji kontaktovat, 16. prosince se pak bude případem zabývat příslušný soud.

Vedení Kings sice nejprve vydalo k Bartošákově kauze jen krátké prohlášení, později ale českému gólmanovi pozastavilo smlouvu. „Bereme záležitost velmi vážně. Jsme extrémně zklamaní i proto, že jsme pro hráče zavedli vzdělávací programy vedoucí k prevenci domácího násilí. Jedná se o první krok. I nadále budeme shromažďovat informace a sledovat soudní řízení," uvedli zástupci klubu.

Bartošák v uplynulé sezóně vychytal farmářskému celku Los Angeles Manchesteru Monarchs titul a v AHL, v aktuálním ročníku se ale potýkal se zraněními. Přesto se i nadále řadí mezi největší brankářské naděje českého hokeje.

Kam se ale bude jeho kariéra ubírat nyní?

škv, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..