Rubriky:

NHL

Krásné gesto malého fanouška! Hvězda St. Louis mu věnovala hůl, on si ji nenechal

8. února 2016 20:10 - St. Louis

Mít doma ve své sbírce hokejku hráče týmu, jemuž fandíte, je snem nejednoho fanouška. Mladý příznivec St. Louis takové štěstí mohl mít. Po vítězství nad Minnesotou 4:1 mu hůl věnovala největší hvězda Bluesmanů Vladimir Tarasenko, hoch si přesto cenný artikl neponechal.

 

Jeff Roberson, ČTK/AP

Fanoušek oblečený do dresu Joriho Lehteräho si všiml, že o několik řad pod ním sedí ještě mladší fanoušek Blues nosící právě Tarasenkův dres. Proto neváhal a hokejku jeho oblíbence mu srdečně předal.

Krásné gesto zaznamenaly i televizní kamery a vedení St. Louis se okamžitě obrátilo na diváky, aby jim pomohli zjistit totožnost mladého chlapce.

„Za toto pěkné gesto bychom ho chtěli odměnit," stojí na twitterovém účtu Blues. Během necelého dne se to podařilo, a tak se dobrosrdečný klučina dočká milého překvapení.

škv, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: NHL

MS v hokeji 2019

83. hokejové mistrovství světa proběhlo od 10. do 26. 5. 2019 na Slovensku. Na šampionátu triumfovala reprezentace Finska, druzí skončili hokejisté Kanady. V souboji o třetí místo porazili Rusové tým České republiky. 84. MS v hokeji se odehraje 8. až 24. května 2020 ve Švýcarsku.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..