Rubriky:

NHL

Živě

Obránce DeKeyser se dohodl na smlouvě s Detroitem do roku 2022

26. července 2016 19:21 - Detroit

Hokejový obránce Danny DeKeyser se jakožto chráněný volný hráč dohodl na nové šestileté smlouvě s Detroitem. Obě strany tak odvrátily arbitrážní slyšení plánované na čtvrtek. DeKeyser si vydělá celkem 30 miliónů dolarů. Dalším zásadním úkolem klubového vedení je dohoda s českým brankářem Petrem Mrázkem, jehož arbitráž má proběhnout ve středu.

 

Sport Invest

Šestadvacetiletý DeKeyser obléká dres Rudých křídel v NHL od sezóny 2012/13. V minulé sezóně nastřádal v 78 zápasech základní části 20 bodů, když osmi góly vytvořil své maximum a přidal 12 asistencí. V pěti duelech play off jednou nahrál na gól. Celkem má DeKeyser na kontě v NHL 234 duelů a 75 bodů (14+61). V bojích o Stanley Cup stihl za 19 zápasů gól a přihrávku.

Chráněným volným hráčem je také čtyřiadvacetiletý Mrázek, jenž soupeří o post týmové jedničky se zkušeným Jimmym Howardem.

ČTK

Zrušit


Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..