Lahůdka! Brankář v NHL tygřím skokem zarmoutil švédskou legendu

Detroit

Fanoušci hokejového Vancouveru v poslední době příliš radosti nezažívají. Ani zápas v Detroitu Kosatkám vítězství nepřinesl. Potěšit je mohl alespoň tygří skok brankáře Ryana Millera, který v závěru zápasu zastavil střelu Henrika Zetterberga z poloviny hřiště.

Brankář Vancouveru Ryan Miller se snaží zastavit nájezd Connora McDavida z Edmontonu.

Vancouver na ledě Rudých křídel dvě minuty před koncem třetí třetiny prohrával 1:3 a trenér hostů Willie Desjardins se rozhodl svého brankáře stáhnout ze hry a sáhnout tak k riskantní power-play.

Miller už byl na cestě na střídačku, když Detroit ve svém obranném pásmu zastavil útočnou akci Canucks a Zetterberg spěchal za červenou čáru, aby mohl bezpečně zamířit do odkryté klece.

Z gólu se ale švédská legenda neradovala. Miller totiž vývoj situace zaregistroval, zamířil zpět ke své bráně a letící puk lapil.

Prohru Vancouveru tím ale neodvrátil. Kosatky tak prohrály desátý z jedenácti posledních zápasů NHL.