Rubriky:

NHL

Nedám! Holčička úporně bránila dres Crosbyho. Hvězda budí emoce na všechny strany

7. prosince 2016 19:09 - Pittsburgh

Tohle video je plné pláče a dětského vzdoru, ale vzbuzuje úsměv. I stránky NHL jej zaznamenaly. Malé holčičce se dostal do rukou dres hvězdného Sidneyho Crosbyho a okamžitě se do něj zamilovala, byť jen stěží může vyhodnotit, jak fanouškovsky cenný poklad se jí dostal do rukou.

 

Charles Leclaire, Reuters

Fanoušek Pittsburghu Cory Hill a jeho žena natočili video, které může pobavit. Holčička jakoby ve svém útlém věku tušila, že jmenovka skrývá vskutku něco mimořádného.

Kapitán hokejistů Pittsburghu září i v této sezóně, je zatím nejlepším střelcem soutěže (se 17 zásahy společně s Lainem).

Dítě spustilo pořádný povyk, když jej manželé chtěli o dres připravit. Crosby ale budí v poslední době i jiné emoce. To třeba když fanouškovi, který dlouhodobě bojuje s rakovinou, umožnil vstup do šatny Penguins.

„Nejlepší věc je přinášet lidem příjemné zážitky a radost. O to jde, snad se to povedlo i v tomhle případě," poznamenal Crosby, zatímco čtyřiadvacetiletý Grant Chupinka se s rodiči mohl rozplývat ze vstřícnosti hvězdy Pittsburghu.

vap, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..