Rubriky:

NHL

Gólová demolice v NHL. Kolik sekund stačilo na tři góly?

20. března 2017 09:57 - Chicago/Praha

Rychlý proces a gólový uragán předvedlo Chicago v NHL v utkání s Coloradem. Pět gólů ve třetí dvacetiminutovce, tři se vešly do 34 sekund! Nemožné? Ne. Černí Jestřábi prohrávali 1:3 po čtyřiceti minutách, nakonec vyhráli 6:3 a stali se prvním týmem Západní konference, který postoupil do bojů o Stanley Cup.

 

Nam Y. Huh, ČTK/AP

„V poslední době jsme měli hodně těsných zápasů. Pro nás je tento večer krásný, dá nám hodně energie, tohle je velký rozdíl," pochvaloval si pro nhl.com Jonathan Toews, který v poslední třetině vstřelil dva góly a zapojil se do smrtícího obratu.

Pět gólů, kdy nemělo Colorado moc času se rozkoukat a jen sledovalo soupeře. Především rychlý trojitý výpad, který proběhl v těchto časech: 50:17, 50:34 a 50:51. Tři góly za 34 sekund.

„Takhle nemůžete hrát proti Chicagu, začalo nás válcovat, my jen seděli a sledovali jsme, jak hrají místo toho, abychom také byli součástí zápasu," řekl ke gólové vichřici obránce Colorada Mark Barberio, který nemohl zkrat pochopit.

Naopak druhá strana byla u vytržení, té velel Jared Bednar, kouč Chicaga. „Bylo to obrovské. Tohle je jeden z nejlepších týmů v lize." Co předvede toto mužstvo v bojích o slavný Stanley Cup?

lik, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..