Rubriky:

NHL

Tak určitě v americkém podání! Debutant v NHL během tříminutového rozhovoru perlil

29. března 2017 16:29 - Minnesota/Praha

Cukají vám občas koutky, když posloucháte pozápasové rozhovory s aktéry fotbalového či hokejového zápasu, a oni svou odpověď začnou slovy „tak určitě“? Hokejová NHL má teď nový hit, který je v tomto ohledu velmi podobný. Postaral se o něj útočník Vancouveru Brock Boeser.

 

Brace Hemmelgarn, Reuters

Dvacetiletému Američanovi skončila minulý pátek sezóna v univerzitní soutěži NCAA a v sobotu se dočkal radostné události, když s Canucks podepsal tříletý nováčkovský kontrakt.

A hned ten den si navíc v dresu Kosatek připsal premiéru ve slavné NHL. V rodné Minnesotě pomohl Vancouveru jedním gólem k výhře 4:2 a po zápase zamířil na rozhovor mezi novináře.

A jeho interview fanoušky pořádně pobavilo. Majitel bronzové medaile z juniorského šampionátu z loňské sezóny totiž během pouhých tří minut použil hned pětačtyřicetkrát slovní spojení „You know", kterým si anglicky mluvící lidé pomáhají jako slovní výplní vět.

škv, Sport.cz

Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.

Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..