Rubriky:

NHL

Jágr zůstane v NHL, věří bookmakeři. Setrvá ale na Floridě, nebo kývne Las Vegas?

6. dubna 2017 09:00 - Praha

Po sezóně mu na Floridě skončí smlouva a během letní přestávky bude vyjednávat o novém kontraktu. Útočník Jaromír Jágr tento týden ujistil, že i ve svých pětačtyřiceti letech hokej stále miluje a nejradši by i nadále setrval v NHL. Podle bookmakerů českých sázkových kancelářích je pokračování legendární 68 v zámořské soutěži nejpravděpodobnější variantou. Stejně jako to, že kladenský odchovanec bude dál válet za Pantery.

 

Dan Hamilton, Reuters

„Jarda si hokejky zabalí možná na dovolenou do Čech. Jinak prožil dobrou sezónu, zdravotně byl v pořádku, od podzimu jej opět uvidíme v NHL," tvrdí hokejový bookmaker Tipsportu Pavel Štverák.

Nejnižší kurz, tedy nejpravděpodobnější variantu, má u Tipsportu příležitost, že Jágr zahájí sezónu znovu za Floridu – 1,5:1. Také možnost, že se s Panthers rozloučí, ale zůstane dál v „teple" NHL, je reálně ve hře s kurzem 2,3:1.

I bookmakeři Fortuny v tuto chvíli favorizují variantu, že Jágr u Panterů setrvá (2,25:1). „Jaromír je legenda světového sportu, to je bez debaty a byla by hrozná škoda, pokud by se navzdory ne zcela ideální sezóně rozhodl skončit. Čtvrtý nejproduktivnější hráč klubu a jedinečný vzor pro mladé talenty si atraktivní smlouvu rozhodně zaslouží. A pokud to nevidí na Floridě, tak někde jinde určitě. Třeba v Las Vegas (5:1), nebo v Kalifornii, kde by se mohlo líbit i Veronice," říká Michal Hanák, hlavní bookmaker Fortuny.

Sázkaři se kloní k setrvání u Panterů

Fanoušci zatím u společnosti Chance sázejí nejvíce na to, že Jágr bude i nadále hrát v zámoří za Floridu. Kurz na tuhle variantu se snížil ze 3:1 na 1,5:1 „Tomu věří 89 procent sázejících. Osm procent pak dává šanci tomu, že by v NHL vyměnil dres," uvedla pro Sport.cz Markéta Světlíková, tisková mluvčí společnosti.

Tři procenta sázejících zkoušejí tip na překvapení, že by se mohla hokejová legenda posunout na Kladno a oblékat dres tamních Rytířů v druhé nejvyšší soutěži. „Že by Jágr hrál v nějakém extraligovém klubu, nebo se vrátil třeba do KHL, se sází nejméně," naznačila preference tipérů Světlíková.

Kladno nebo KHL? To spíš nebude hrát nikde

Pokud by Jágr novou sezónu nezahájil v NHL, zdá jako dost pravděpodobné, že to bude na ledě jeho mateřského klubu Kladna, jehož je zároveň majitelem. U Tipsportu se dá vsadit v kurzu 10:1. „Ve hře může být i KHL, ale cestování po široširé Rusi už pro Jaromíra nebude tou pravou výzvou, proto kurz 20:1," komentuje další část kurzové nabídky Tipsportu Štverák.

Ani Fortuna příliš nevěří tomu, že by se Jágr vrátil do Kladna (7:1) nebo do Kontinentální ligy (13:1). To už bookmakeři vidí jako pravděpodobnější, že v příští sezóně žádné soutěžní utkání neodehraje.

škv, rjm, Sport.cz

Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


Podsekce:

         
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář
  • Pavouk

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..