Yzerman se rozmýšlí, zda pokračovat v kariéře

28. června 2006 15:39 - DETROIT

Steve Yzerman má už jen několik hodin na rozmýšlení, zda bude pokračovat ve své hokejové kariéře. Jednačtyřicetiletý kapitán hokejistů Detroit Red Wings se nechal slyšet, že své rozhodnutí oznámí do pátku 30. června. O den později vypší termín, dokdy musí kluby podepsat smlouvy s hráči, kterým končí stávající kontrakty.

 

www.detroitredwings.com

"Prvního července July začíná boj pro volné hráče," řekl Yzerman pro deník Detroit Free Press. "A myslím, že by bylo vhodné, abych do té doby dal klubu vědět své rozhodnutí. V nejbližší době oznámím, jak jsem se rozhodl," dodal.

Veterán Yzerman strávil v NHL 22 sezón. V té poslední nastřílel během 61 utkání čtrnáct branek a přidal dalších 20 asistencí. Ve čtyřech zápasech play-off ještě zaznamenal čtyři přihrávky.

"Už na konci sezóny jsem řekl, že ať se rozhodnu skončit nebo pokračovat, budu k tomu mít dobré důvody," nebojí se konce kariéry nejdéle sloužící kapitán v NHL. "Probírám všechna pro a proti. A v nejbližších dnech ještě pravděpodobně budu znovu mluvit s trenérem Mikem Babcockem a Kenny Hollandem (generální manažer týmu, pozn. autora). Pak se uvidí," řekl na závěr Yzerman.

grg, Sport.cz

Časová osa: NHL

Filtr článků - NHL


Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestupuje, nejlepší čtyři týmy postupují přímo do čtvrtfinále, osm týmů hraje předkolo. Play-off začíná 10. března.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..