Rubriky:

NHL

Ovečkin si svatbu užil až po roce. Tančil s Nastěnkou, pak polonahý křepčil a zpíval

12. července 2017 07:04 - Moskva

Ženil se víceméně tajně a ve spěchu už v létě minulého roku, opravdovou veselku si Alexandr Ovečkin užil s plnou parádou za přítomnosti některých spoluhráčů z NHL i řady ruských celebrit až teď. V Moskvě to slavný hokejista pořádně rozjel.

Před rokem se objevilo jen sporé oznámení na sítích, k tomu pár fotografií. „Jsme svoji," hlásili tehdy novomanželé. Na jedné straně hvězda NHL a kapitán Washingtonu Capitals, na druhé modelka Nastasja Šubská.

Až letos došlo na oslavu životního kroku. V Barvikha Luxury Village, místě předurčeném pro podobné příležitosti, se odehrávala slavnost za účasti Ovečkinových spoluhráčů, současných i bývalých. Dorazil také hvězdný Ilja Kovalčuk.

Datum oslavy - 8. července - nebylo zvoleno tak úplně náhodou. Je to svátek v Rusku známý jako Den rodiny, lásky a věrnosti. Roli možná sehrála i osmička, kterou Ovečkin nosí na dresu Capitals.

Jednatřicetiletý hokejista byl před časem zasnouben s tenistkou Marií Kirilenkovou, ale vztah se rozpadl. Svoji nynější, o osm let mladší partnerku, dceru herečky a režisérky Věry Glagolevové a ruského byznysmana a stavitele lodí Kirila Šubského, letmo potkal už v roce 2008. Později si ji už jako modelku našel na Instagramu.

 

Most beautiful couple and the wedding in the world 🌎 Alex @aleksandrovechkinofficial and Nastya @nastyashubskaya ❤️

Příspěvek sdílený Yana Rudkovskaya (@rudkovskayaofficial),Čec 8, 2017 v 7:59 PDT

Veselka začala venku, svatebčany poněkud obtěžoval déšť, další část už se ale odehrávala vevnitř. S milovanou Nastěnkou Ovečkin vše odstartoval decentním tancem.

Slavnost se ale nakonec dostala do pořádných obrátek, jak ukazuje video. Do půli těla vysvlečený ženich mimo jiné křepčil na podiu a halekal hit legendární skupiny Boney M na ruské téma - Rasputin.

vap, Sport.cz

Zrušit


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..