Rubriky:

Ostatní

Živě

Obránce Dietz bude dalším českým hokejistou v Bremerhavenu

4. července 2019 20:21 - Bremerhaven

Český hokejový obránce Stanislav Dietz bude hrát německou ligu za Bremerhaven. S týmem Fischtown Pinguins podepsal smlouvu na dva roky a vyzkouší si první zahraniční angažmá. Naposledy nastupoval za Chomutov, který sestoupil z extraligy.

 

Právo

"V 28 letech jsem měl nejvyšší čas se rozhodnout, jestli se vydám do ciziny. S rodinou jsme se rozhodli pro tuhle cestu," řekl Dietz webu německého klubu, který má v kádru i brankáře Tomáše Pöpperleho a útočníka Dominika Uhra.

Písecký rodák Dietz hrál extraligu také za České Budějovice, Hradec Králové a Litvínov, odkud v Chomutově hostoval. Na kontě má obránce s reprezentačními zkušenostmi 245 zápasů v nejvyšší soutěži s bilancí 14 gólů a 36 asistencí. V play off přidal 34 utkání (2+4).

ČTK

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Tour de France 2019

106. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France začíná v sobotu 6. července v Bruselu a vyvrcholí v neděli 28. července v Paříži. Z loňského roku vítězství obhajuje velšský cyklista Geraint Thomas. Z Čechů se letos na startu představí pouze Roman Kreuziger.