Rubriky:

Ostatní

Živě

Liberec porazil švýcarský Langnau vysoko 7:2

15. srpna 2007 10:00 - WICHTRACH

Hokejisté Liberce porazili ve svém prvním zápase švýcarského turné Langnau vysoko 7:2. Dvěma góly se na výhře podílel útočník Václav Novák, mezi střelce se zapsali i nové posily Pavel Kašpařík a Václav Nedorost. Ve středu se svěřenci trenéra Dušana Gregora utkají s mistrovským Davosem.

Severočeši o své jasné výhře v tvrdě hraném zápase, v němž sudí rozdal celkem 74 trestných minut, rozhodli již v první třetině, kterou vyhráli 4:0. V dresu soupeře se představil i český reprezentant Václav Varaďa.

"Mínusem utkání bylo zranění Jana Plodka, který již v první minutě musel odstoupit ze zápasu po ataku jednoho ze soupeřů. Podle prvních zpráv utrpěl malý otřes mozku," uvedl na klubovém webu asistent generálního manažera Bartoloměj Salanský. V dobrém světle se podle něj představil brankář Michal Fikrt, který by v nadcházející sezóně měl krýt záda jedničce Milanu Hniličkovi.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.