Rubriky:

Ostatní

Jágr tým vyhrál v Trenčíně nad Demitrovým výběrem 9:7

24. srpna 2007 21:52 - TRENČÍN/PRAHA

Po šesti letech přijel na Slovensko exhibiční výběr českých hokejových hvězd hrající pod názvem Jágr Team a před sedmi tisíci diváky oplatil na trenčínském ledě podobně složenému Demitrově mužstvu čtvrteční prostějovskou porážku. Přes benefiční charakter mělo utkání solidní tempo i nasazení.

Jágr Team rozhodl sedmi góly v prostředním dějství, kdy na úsilí jeho hráčů bylo patrné, že své poslední letošní vystoupení rozhodně touží vyhrát. Slovenská esa z NHL v čele s Hossou, Gáboríkem či Šatanem ale nechtěla zklamat fanoušky ve vyprodané hale a v závěru korigovala skóre.

„Hrál se hodně útočný hokej, aby padaly góly, my jsme byli trpělivější a přesnější při zakončení. Ohromně mi šlapala souhra v útoku s křídly Jágrem a Průchou, řadu šancí soupeře pochytal brankář Pöpperle,“ tvrdil nejlepší střelec Jágr Teamu v letní přípravě Tomáš Plekanec, jenž se v pátek blýskl hattrickem.

Kapitán domácího výběru si pozval i cizince, spoluhráče z Minnesoty. Za Demitra Team si tak zahráli i český obránce Škoula či kanadský bitkař Boogaard. Před tvrdostí ale znovu dostala přednost kombinační hra.

Demitra Team - Jágr Team 7:9
Branky: 7., 12. a 30. Šatan, 2. a 41. Kopecký, 2. Škoula, 56. Nagy - 3., 21. a 38. Plekanec, 22. a 37. Kotalík, 1. Rozsíval, 28. Novotný, 28. Fleischmann, 29. Jágr.

kez, Právo

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní