Rubriky:

Ostatní

Trenér Šupler zařadil do výběru šest hokejistů z české extraligy

1. dubna 2008 17:46 - BRATISLAVA

Šest hokejistů z české extraligy zařadil trenér slovenské reprezentace Július Šupler do nominace na první přípravný kemp před mistrovstvím světa v Kanadě. V devatenáctičlenném výběru, který se sejde 7. dubna v Kežmarku, jsou i tři nováčci, chybí naopak nejproduktivnější hráč slovenské extraligy Žigmund Pálffy ze Skalice.

Šupler v úterý oznámil nominaci v Bratislavě. Do týmu zařadil pardubického brankáře Jána Lašáka, jeho spoluhráče Radovana Somíka, sparťany Richarda Stehlíka a Tibora Melichárka, Andreje Podkonického z Liberce a plzeňského útočníka Petera Fabuše.

Ani jeden reprezentační start dosud nemají na kontě trenčínský gólman Vladimír Kováč a obránci Adam Beňa s Martinem Gründlingem ze Skalice.

Nominace na první přípravný kemp:
brankáři: Vladimír Kováč (Trenčín), Karol Križan (MODO/Švéd.), Ján Lašák (Pardubice/ČR),
obránci: Adam Beňa (Skalica), Dominik Graňák (Färjestad/Švéd.), Martin Gründling (Skalica), Peter Podhradský (Novokuzněck/Rus.), Tomáš Starosta (Nižněkamsk/Rus.), Richard Stehlík (Sparta Praha/ČR), Martin Štrbák (Magnitogorsk/Rus.),
útočníci: Dávid Buc (Poprad), Peter Fabuš (Plzeň/ČR), Marcel Haščák (Poprad), Andrej Kollár (Trenčín), Miroslav Kováčik (Skelleftea/Švéd.), Tibor Melichárek (Sparta Praha/ČR), Juraj Mikúš (Skalica), Andrej Podkonický (Liberec/ČR), Radovan Somík (Pardubice/ČR).

ČTK

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní