Rubriky:

Ostatní

Jágr tým začne v pondělí soustředění v Prostějově, ale bez Jágra

20. června 2008 14:06 - PROSTĚJOV

Tradiční tenisový, golfový či bowlingový turnaj zpestří přípravu českých hokejistů převážně působících v zámořské NHL, kteří v létě trénují pod hlavičkou Jágr týmu. Nejslavnější český hokejista současnosti Jaromír Jágr sice v těchto dnech ještě stále pobývá v New Yorku, i bez něj však byl dnes oficiálně zveřejněn program akcí v Prostějově, kde mají hokejisté tradičně centrum svých tréninkových aktivit.

Jágr tak nebude ani na pondělním začátku kondičního soustředění, které v následujícím týdnu doplní například exhibiční klání na motokárách v Lipníku nad Bečvou, jenž zaštiťuje podle hlasování novinářů nejlepší český motokárista uplynulého roku Tomáš Pivoda. Na závěr soustředění se uskuteční tradiční tenisový turnaj, tentokráte ve Vésce u Olomouce, kde se bude konat ve stejný den i golfové klání hokejistů a VIP osobností.

S tenisovou raketou by své umění měli předvést Petr Průcha, Tomáš Plekanec, Jiří Tlustý, Lukáš Krajíček, Jan Hrdina, Jaroslav Nedvěd a Jiří Zelenka, kteří by měli v Prostějově celý týden i trénovat. V závěru se k nim podle Petra Fridricha ze společnosti TK Plus, která se o program Jágr týmu marketingově stará, připojí i Tomáš Kaberle a Karel Pilař.

"Doprovodných akcí by se mohl zúčastnit i Jirka Hudler, u kterého ale vše bude záležet na tom, zda nebude zrovna na dovolené," uvedl Fridrich na adresu letošního vítěze Stanleyova poháru.

Program Jágr týmu:
23. až 28. června:
kondiční soustředění (Prostějov)
24. června:
bowlingový turnaj (Olomouc)
26. června:
závod na motokárách (Lipník nad Bečvou)
28. června:
tenisový a golfový turnaj (Véska u Olomouce)
4. července:
beachvolejbalový turnaj (Doksy)
17. července:
golfový turnaj (Konopiště)
20. července:
fotbalový zápas
17. až 22. srpna:
soustředění na ledě (Prostějov)
19. srpna:
hokejový exhibiční zápas (Třinec)
21. srpna:
hokejový exhibiční zápas (Brno)

ČTK

Zrušit