Rubriky:

Ostatní

Jágr team vyrazí na motokáry

25. června 2008 07:54 - PRAHA

Čtvrteční závod na motokárách od 16 hodin v Lipníku je první veřejnou akcí Jágr teamu v letošním létě. Proběhne ale ještě bez kapitána, který zvažoval bleskovou návštěvu tenisového Wimbledonu.

„Jágrův program nejbližších dnů je trochu zahalen tajemstvím, ale snad ho mohu slíbit lidem na sobotním tenisovém turnaji ve Vésce,“ říká manažer Petr Fridrich s tím, že kondiční prostějovské soustředění si výběr hráčů NHL zpestřil už včera bowlingem v Olomouci.

„Z hráčů působících v zámoří se tu připravují Petr Průcha, Tomáš Plekanec, Jiří Tlustý, Lukáš Krajíček a Filip Smoleňák, koncem týdne se k nim na kurtech připojí i Tomáš Kaberle s Karlem Pilařem. Trénují tu s námi i kluci ze švédské ligy Jan Hrdina či Josef Melichar, v jejichž kariéře je také výrazná zámořská stopa,“ připomíná Fridrich.

„Na prázdniny je pro Jágr team nachystán stále oblíbenější golf, fotbal na Jičínsku a nově i plážový volejbal u Máchova jezera. Už se dotahuje také režie obou hokejových exhibicí. Nejdříve v Třinci s místními Oceláři a potom v Brně zřejmě proti výběru hvězd, který postaví Patrik Eliáš,“ líčí Fridrich, podle něhož by se některé z doprovodných akcích mohl zúčastnit i vítěz letošního Stanley cupu Jiří Hudler.

Akce Jágr teamu

26. června: závod na motokárách (Lipník nad Bečvou), 28. června: tenisový turnaj (Véska u Olomouce), 4. července: beachvolejbalový turnaj (Doksy), 17. července: golfový turnaj (Konopiště), 20. července: fotbalový zápas (Dětenice), 17.–22. srpna: soustředění na ledě (Prostějov), 19. a 21. srpna: hokejový exhibiční zápas v Třinci, resp. v Brně.

Martin Kézr, Právo

Zrušit


Časová osa: Ostatní