Rubriky:

Ostatní

Bolzano a Keramin jsou ve finále Kontinentálního poháru

24. listopadu 2008 11:14 - BOLZANO

Hokejisté Bolzana a Keraminu Minsk postoupili do čtyřčlenného finálového turnaje Kontinentálního poháru. V něm budou od 16. do 18. ledna v Rouenu bojovat o triumf s tamními Dragons a slovenským Martinem, v jehož kádru je bohaté české zastoupení. Působí tam brankář Vlastimil Lakosil, obránci Jiří Polák, Vítězslav Škuta a útočníci David Appel, Lukáš Havel a Lukáš Říha.

Bolzano v třetím kole soutěže ovládlo víkendový domácí turnaj, když po výhrách nad maďarským Dunaújvárosem 5:2 a slovinským Mariborem 4:2 v rozhodujícím souboji zdolalo britské Coventry 1:0.

Keramin v lotyšském městě Liepaja na úvod prohrál se Sokolem Kyjev 2:4, ale po výhrách nad celkem Gorňak Rudnyj z Kazachstánu 4:0 a domácím týmem Liepajas Metalurgs 5:2 přece jen postoupil. Do finále posunulo Keramin při shodném počtu bodů nejlepší skóre z minitabulky vzájemných zápasů se Sokolem Kyjev a Liepajou.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Hokejová Tipsport Extraliga 2020/21

Již 28. ročník nejvyšší domácí hokejové soutěže je naplánován na 17. září - 7. března. Sezónu hraje 14 týmů, které postupně odehrají 52 kol. Na konci ročníku žádný tým nesestoupí.