Živě

V nominaci hokejistů Švédska Harju nahradil Ekmana

17. prosince 2008 10:38 - STOCKHOLM

Už k šesté změně v nominaci musel před turnajem Channel One Cup sáhnout trenér hokejistů Švédska Bengt-Ake Gustafsson. Místo útočníka Nilse Ekmana z Petrohradu dostal příležitost Johan Harju z Luley.

Předtím se Gustafssonovi omluvili postupně obránci Kenny Jönsson z Rögle, Marcus Ragnarsson z Djurgaardenu, Dick Tärnström z AIK Stockholm, Lars Jonsson z Brynäs a brankář Jonas Gustavsson z Färjestadu. Jejich místa zaujali beci Oscar Hedman z Frölundy, Tobias Viklund ze Skelleftey, Johan Fransson z Linköpingu, David Petrasek z HV 71 a gólman Johan Backlund z Timry.

Švédové vstoupí do druhého turnaje série Euro Hockey Tour ve čtvrtek v Malmö od 19:30 SEČ proti České republice. V sobotu je čeká v Moskvě duel s Finskem a o den později uzavřou své vystoupení proti domácímu Rusku.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Letní olympijské hry Tokio 2021

Kvůli koronaviru o rok přeložené letní olympijské hry v Tokiu začínají 23. července slavnostním zahájením a končí 8. srpna 2021 zakončovacím ceremoniálem. Sportovce čeká v rámci 33 sportů 339 disciplín na 33 sportovištích, čeští reprezentanti obhajují jednu zlatou, dvě stříbrné a sedm bronzových medailí z olympiády v Riu.