Rubriky:

Ostatní

VIDEO: Podivně klidný Bednář se u piva zasmál „podepsaným“ smlouvám

10. srpna 2010 18:29 - MLADÁ BOLESLAV

Loni v červnu byl nervózní, neměl smlouvu. Rok se s rokem sešel a hokejista Jaroslav Bednář je v klidu, usmívá se a při trénincích v Mladé Boleslavi se baví. Kontrakt ale nemá. Přitom kalendář ukazuje srpen. Rusko, Švédsko, Švýcarsko plus kluby z extraligy. Tam by mohl údajně odejít. Co on na to? Očekávaný přírůstek do rodiny mu nervovou hladinu stabilizoval.

 

Petr Horník, Právo

„Loni v červnu jsem byl nervózní, letos jsem nějak divně klidný. O to, myslím si, bude lepší sezóna. Jediná věc a příčina, která mě drží, je, že čekáme rodinu. Jinak bych byl nervóznější. Už bych někde podepsal,“ řekl Sport.cz třiatřicetiletý forvard, který se připravuje v Mladé Boleslavi. Kontrakt s ní ale nepodepsal.

„Jsem strašně rád, že mi Cyril Suk nabídl se s kluky sklouznout,“ je vděčný Bednář, který ruch kolem své osoby a možného angažmá bere s nadhledem. „To jsou otázky, které padají každý den. Nemůžu říct ani jo, ani ne. Ještě jsem s nikým nejednal. Vše, co kolem mě probíhá, tak je zatím úplně zbytečný. Fakt konkrétně nevím, kde budu hrát. Uvidím, co se bude dít dalších čtrnáct dní,“ usmívá se hráč, který mohl působit v HC Lev, ale ten nebyl přijat do Kontinentální ligy.

Od Ruska si moc neslibuji

Od té doby se každý druhý den objevují zaručené informace o novém působišti tohoto šikovného útočníka. Nad tím se Bednář ale nepozastavuje, jen se dobře baví. „Co já jsem zaslechl, tak jsem asi dva dny po skončení v Popradu podepsal v Pardubicích, týden potom v Chomutově a dva dny nato v Brně, takže jsem asi během deseti dnů podepsal tři mužstva. U piva jsme se s kluky zasmáli,“ je v dobré náladě Bednář, který loni hrál KHL za Torpedo Nižnij Novgorod.

Přítel Lucie Hadašové nevylučuje možnost působení v Boleslavi a v říjnu odchod do Švédska. Kvůli tamním daňovým zákonům takto svoji situaci vyřešila dvojice Hlaváč a Hlinka ve Spartě. „Je to možnost. Jeden z těch důvodů proč ale také čekám, je Švýcarsko, Švédsko a Rusko. Od Ruska si ale moc neslibuji, čekám, nic mě časově netáhne. Uvidíme,“ usmívá se Bednář.

Libor Kalous, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní