Rubriky:

Ostatní

Živě

Obránce Nikolov bude hrát britskou ligu za Nottingham

13. října 2010 11:03 - NOTTINGHAM

Hokejový obránce Angel Nikolov si ve 34 letech vyzkouší další zahraniční ligu. Zkušený bek, který již působil v Rusku, ve Švédsku, ve Finsku a v Německu, se stal posilou celku Nottingham Panthers, hrajícího britskou Elite Ice Hockey League.

 

Josef Pešout, Právo

"Dostali jsme na něj dobré reference a věříme, že nám pomůže," uvedl trenér Nottinghamu Corey Neilson na oficiálních internetových stránkách klubu.

Čtvrtý tým britské soutěže angažoval Nikolova i proto, že momentálně postrádá zraněného obránce Jonathana Ziona a další bek Guy Lepine má na čtyři zápasy zastavenou činnost od disciplinární komise ligy.

Někdejší hráč Litvínova, Sparty, Liberce, Znojma, Pardubic, Plzně a Třince v minulé sezoně působil v německém Ingolstadtu. Na začátku současné sezony odehrál dvě utkání za druholigový Most.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.