Rubriky:

Ostatní

Živě

Gretzkého syn se nepotatil, chce do baseballové MLB

13. října 2010 16:36 - SAN DIEGO

Legendární kanadský hokejista Wayne Gretzky má sportovně nadaného potomka, ale na rozdíl od svého otce nebude k profesionální kariéře používat brusle a hokejku. Osmnáctiletý Trevor Gretzky touží po kariéře v baseballové MLB a v listopadu má podepsat svou první smlouvu s univerzitním týmem San Diega. To mu umožní zúčastnit se příští rok draftu do slavné baseballové soutěže.

 

PRÁVO/Michaela Říhová

Na střední škole v kalifornském Westlake Village nastupuje Gretzky junior na první metě, mimo to také plní roli quarterbacka ve školním týmu amerického fotbalu. Ve stejném mužstvu nastupuje i syn herce Willa Smithe Trey a syn amerického fotbalisty Joea Montany Nick.

Nejproduktivnější hokejista historie NHL Wayne Gretzky má s herečkou Janet Jonesovou pět dětí, Trevor se narodil jako třetí v pořadí.

ČTK

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní


Tour de France 2019

106. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France začíná v sobotu 6. července v Bruselu a vyvrcholí v neděli 28. července v Paříži. Z loňského roku vítězství obhajuje velšský cyklista Geraint Thomas. Z Čechů se letos na startu představí pouze Roman Kreuziger.