Rubriky:

Ostatní

VIDEO: Děsivá scéna! Po střetu s bruslí soupeře se nešťastník ocitl v krvi, sudí duel ukončili

29. října 2014 14:34 - Peoria

Hrůznou scénu zažili diváci v zápase nižší zámořské hokejové soutěže SPHL (Southern Professional Hockey League). Zápas mezi týmy Peoria Rivermen a Huntsville Havoc byl ve druhé třetině za stavu 2:1 pro domácí předčasně ukončen. Důvodem bylo ošklivé zranění hostujícího útočníka Justina Csetera, z jehož nohy po běžném souboji u mantinelu crčela krev.

Vše se událo ve 27. minutě. Křídelník Peorie Dennis Sicard při pádu na led nechtěně zasáhl Csetera bruslí do stehna. Bohužel tak nešťastně, že mu způsobil hlubokou ránu. Šestadvacetiletý centr nejprve vstal a snažil se dojet na střídačku. Po chvilce ale zahodil rukavice i hokejku a skácel se k zemi.

K Cseterovi bleskově přispěchali spoluhráči a hlavně lékaři, kteří se mu snažili krvácení zastavit a k zacelení rány použili i hokejku.

Zhruba po půlhodině byl Cseter transportován do nemocnice, kde mu ránu vyčistili a zašili. Brusle naštěstí nezasáhla tepnu a hráč tak nemusel absolvovat chirurgický zákrok.

"Na ten pocit nezapomenu. Ležíte na ledě, nevíte, jestli máte přeříznutou tepnu. Zajímá vás, jestli jde o zranění ohrožující vaši kariéru, či zranění ohrožující život," citoval server americké televizní stanice ESPN Justina Csetera, který byl druhý den z nemocnice propuštěn a mohl se autobusem vrátit se spoluhráči zpět do Alabamy.

jsv, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní