Rubriky:

Ostatní

Nervy na pochodu. Hokejový zápas vyvrcholil divokou bitkou brankářů

13. prosince 2014 17:42 - Bern

Rvačky s aktivní účastí obou brankářů byli svědky diváci v závěru utkání nižší hokejové ligy ve Švýcarsku. V derby mezi Adelbodenem a celkem SC Unterseen-Interlaken vedli hosté od 3. minuty 1:0, ale domácí v závěrečné třetině dvěma góly v rozmezí dvou minut skóre otočili a to bylo pro nervovou soustavu hráčů Adelbodenu příliš. Zjitřené emoce přerostly v divokou bitku, jíž vévodil souboj gólmanů obou týmů.

Brankář Paolo Calanca ve snaze Adelbodenu o vyrovnání už uvolnil v závěrečných vteřinách utkání místo šestému hráči v poli, ale narůstající konflikt na ledě ho nenechal chladným. Bez skrupulí přelezl hrazení a vypálil ze střídačky, aby si vše ručně vyřídil se svým protějškem Samuelem Schweigerem, jenž přejel k místu souboje přes všechny čáry.

Calanca v interním duelu strhl protivníkovi masku, ale pak tahal za kratší konec a skončil na lopatkách na ledě. Bitka pouhou sekundu před vypršením šedesáté minuty už neměla na konečný výsledek vliv, oba brankáři však vyfasovali trest do konce utkání.

mm, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní