Rubriky:

Ostatní

Toužíte po lístcích na hokejové MS? Ve středu lze získat balíčky i na český tým

16. prosince 2014 14:50 - Praha

Hokejoví fanoušci budou mít další šanci zakoupit si vstupenky na mistrovství světa, které se v květnu uskuteční v Praze a Ostravě. Organizační výbor šampionátu uvolní ve středu v 8 hodin do on-line prodeje balíčky vstupenek z neuplatněných rezervací, přičemž jde zejména o vstupenky na zápasy play off. Několik lístků je však k dispozici i na utkání české reprezentace.

 

Vlastimil Vacek, Právo

"Balíčků vstupenek obsahující zápasy českého týmu v základní skupině se v prodeji objeví na desítky kusů ve druhé kategorii," řekla ředitelka komunikace Martina Kučerová.

Vzhledem k malému počtu těchto balíčků vstupenek bude upraven systém prodeje. Nově uvolněné balíčky vstupenek bude možné zakoupit pouze prostřednictvím internetu na sazkaticket.cz. On-line prodej nabízí možnost nákupu maximálně deseti balíčků na jednu objednávku.

"Pro utkání play off - pro čtvrtfinále jak v Praze, tak v Ostravě, semifinále i finálový den - se jedná řádově o stovky balíčků vstupenek v první kategorii. Nově bude ale k dispozici také asi tisíc balíčků vstupenek druhé kategorie na jednotlivé dny," dodala Kučerová.

Prodej vstupenek na hokejové MS byl zahájen 4. listopadu a neobešel se bez potíží. Během několika hodin byly prodány nebo zarezervovány všechny lístky na utkání národního týmu.

ČTK, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní