Rubriky:

Ostatní

Ostudný vlastňák! Hokejový gólman chtěl rozehrát, ale překonal sám sebe

24. ledna 2015 19:15 - Barrie

Osmnáctiletý hokejista Brandon Halverson prožil ve čtvrtek velmi nešťastný moment. Gólman týmu Sault Ste. Marie Greyhounds, působícího ve stejné soutěži jako nadaní Češi Pavel Zacha nebo Dominik Mašín, si vstřelil velmi nešťastný vlastní gól.

Brankář draftovaný z 59. pozice New Yorkem Rangers v duelu s Barrie Colts dojel pro kotouč k zadnímu mantinelu, následně s pukem vyrazil před bránu a chystal se rozehrát, jenže místo přihrávky na spoluhráče v rohu kluziště skóroval do vlastní sítě.

„Vždycky jsem si hrozně přál, abych jednou dal gól. Svůj sen jsem si splnil dnes večer, ale bohužel jsem se trefil do špatné brány," dělal si Halverson legraci sám ze sebe na svém účtu na twitteru.

Svou roli při kuriózní situaci sehrálo i napadání útočníka soupeře, kterým byl Brendan Lemieux, syn někdejšího dlouholetého hráče NHL Claudea Lemieuxa a synovec Jocelyna Lemieuxa, taktéž bývalého hokejisty působícího v nejprestižnější severoamerické soutěži. Osmnáctiletý Brendan Lemieux také prošel draftem NHL, když si jej jako celkově 31. v pořadí vybralo Buffalo. Lemieux junior je momentálně čtvrtým nejlepším střelcem Ontarijské hokejové ligy.

dh, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní