Rubriky:

Ostatní

Český brankář vůbec netušil, že soupeř provádí nájezd. Přesto gól nepustil!

7. dubna 2015 12:30 - Manchester

Stál nehybně ve své bráně a soustředil se na dalšího penaltového střelce. S hlavou skloněnou a pohledem zavrtaným do ledu, když najednou udivený zjistil, že už soupeř exekuci provedl a navíc - gól nedostal! Dvaadvacetiletý český brankář Patrik Bartošák v zámořské American Hockey League (AHL) fanoušky za oceánem pořádně pobavil.

Nevídaná věc se stala během rozstřelu v zápase mezi Hartfordem Wolf Pack a Manchesterem Monarchs, farmou Los Angeles Kings, jejíž barvy hájí právě Bartošák.

Utkání skončilo v základní hrací době nerozhodně 2:2 a o bonusovém bodu musely nakonec rozhodnout až samostatné nájezdy. Domácí Kristo hned v první sérii překonal českého gólmana, další hráči už ale neuspěli. Ve třetí sérii mohl Hartfordu zařídit výhru Crabb.

Sudí dal pokyn k zahájení exekuce, Bartošák ale píšťalku kvůli hluku v aréně neslyšel a najíždějícímu protihráči nevěnoval pozornost. K překvapení všech ale Crabb trefil jeho levý beton a sudí nekompromisně rozpažil. Oba hráči zůstali zkoprnělí, nájezdy ovšem pokračovaly dál...

O´Brien tak dostal příležitost srovnat, jenže neuspěl a Hartford nakonec slavil výhru 3:2.

jsv, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní