Rubriky:

Ostatní

Slovenští hokejisté odložili podpis dohody se svazem

21. září 2015 18:29 - Bratislava

Slovenští hokejisté odložili podpis memoranda s představiteli svazu, čímž by ukončili bojkot reprezentace. Podle vyjádření SZLH si vyžádali čas na jeho důkladné prostudování. Původně chtěli dohodu podepsat v pondělí ráno, odklad by měl být v řádu několika dnů.

 

Milan Malíček, Právo

Slovenský hokej rozdělilo červnové znovuzvolení Igora Nemečka do funkce předsedy SZLH. Většina hráčů totiž podporovala jeho protikandidáta Richarda Lintnera a volby označili za neregulérní, neboť ve prospěch Nemečka hlasovali i zaměstnanci svazu.

Hokejisté v čele s hvězdami NHL Zdenem Chárou, Mariánem Hossou a Mariánem Gáboríkem minulý týden v prohlášení požadovali opakování voleb a změnu stanov a hrozili bojkotem reprezentačních akcí. Na změně stanov se Nemecek se zástupci bojkotujících hráčů dohodli ve čtvrtek, termín podpisu byl stanoven na pondělí.

"Věříme, že k dohodě dojde a obě strany budou spokojené. Oběma táborům záleží na tom, aby se dohodly. Doufám, že veřejnost budeme moci brzy informovat o tom, že dohoda spatřila světlo světa," uvedl v pondělí Nemeček.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní