Rubriky:

Ostatní

Nevídané! Rozhodčí v bitce sestřelil hráče pěstí, rozběsněný trenér ho šel mstít

19. ledna 2016 17:05 - Ontario/Praha

Že občasné šarvátky k hokeji patří, na to jsou fanoušci zvyklí. Ovšem moment, který nastal v utkání juniorské kanadské soutěži Great Metro Junior A League, se jen tak nevidí. Do hromadné bitky se totiž zapojil i jeden z rozhodčích, a jestli si myslíte, že se pokoušel pouze oddělit soupeře od sebe, tak jste na omylu.

O zjitření emocí se ve druhé třetině postaral kapitán London Lakers Michael Wooley, když projel soupeřovým brankovištěm a srazil k ledu českého gólmana Kingsville Kings Jana Pechka. Pomstít svého strážce svatyně se okamžitě vydali spoluhráči a na kluzišti vzniklo hned několik dvojiček, které si začaly vyřizovat účty pomocí pěstí. Do potyček se zapojili i Češi v dresu Kingsville Marcel Knottek a Lukáš Havelka.

V jedné z nich pochopitelně nechyběl Wooley, jenž měl za soupeře Devina Darraha. Čárový rozhodčí se oba kohouty snažil dostat od sebe, což se mu nakonec i povedlo. Jenže následovala scéna, kterou nečekal vůbec nikdo.

Čárový totiž Wooleyho udeřil pěstí do obličeje a otřesený hráč se poroučel k ledu. Následně ještě stačil muž v pruhovaném zasadit úder dalšímu hráči, což už ovšem nevydržel trenér Lakers. Ze střídačky vystartoval směrem k arbitrovi a povalil ho k zemi.

Rozhodčí za šarvátku, která se udála 20. listopadu, ale video z ní bylo zveřejněno teprve v pondělí, udělili 57 trestných minut, včetně osmi trestů ve hře.

škv, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní