Znojmo - Salcburk 5:3Stav série 1:1Znojmo porazilo Salcburk a vyrovnalo finálovou sérii EBEL

Znojmo

Hokejisté Znojma vyrovnali finálovou sérii mezinárodní ligy EBEL se Salcburkem na 1:1 na zápasy. Ve druhém utkání dnes sice před domácími fanoušky ve vyprodané aréně prohrávali ve druhé třetině už 1:3, pak ale skóre čtyřmi góly otočili.

Radost znojemských hráčů z vítězného gólu proti Salcburgu.

K obratu zavelel v 36. minutě Yellow Horn, který snížil na 2:3. V poslední třetině pak tažení za vítězstvím dokonali Pucher, jenž tečoval Štachovu střelu od modré, Šulák a Tomas.

Třetí utkání finálové série, která se hraje na čtyři vítězství, je na programu v úterý v Salcburku. Úvodní vhazování je naplánováno na 19:40.

Finále play off hokejové ligy EBEL - 2. zápas:
Znojmo - Salcburk 5:3 (1:2, 1:1, 3:0)
Branky a nahrávky: 16. Číp (Pucher, Bořuta), 36. Yellow Horn (Trivino, Bořuta), 43. Pucher (Štach), 51. Šulák (Šedivý), 57. Tomas (Pucher) - 4. Ledin, 19. Sterling, 31. Latusa. Stav série: 1:1.