Divoká rvačka jako tečka a odpadkový koš na ledě. Turci hráli proti Bulharům hokej

U těchto národních týmů byste spíš očekávali fotbalovou konfrontaci, reprezentace Turecka a Bulharska si to ovšem v březnu rozdali i v hokeji. Šlo o mistrovství světa Divize III skupiny A hráčů do osmnácti let, které se konalo v Sofii. Dva tisíce přítomných fanoušků na stadiónu vidělo jediný gól, ale i hromadnou bitku, která se strhla po skončení utkání.

Hromadná potyčka po zápase mladých Turků a Bulharů

Favorizovaní Turci na turnaji postupně porazili Tchaj-wan, Izrael, Mexiko i Austrálii a v závěrečném duelu proti domácím Bulharům jim k postupu do Divize II skupiny B stačilo neprohrát po základní hrací době.

Turci sice svého soupeře přestříleli, jenže branku mu dát nedokázali a nakonec po šedesáti minutách padli 0:1. Jejich sen o postupu se tak rozplynul, což turečtí hokejisté neunesli.

Po závěrečné siréně se nevydrželi koukat na slavící Bulhary a došlo k hromadné šarvátce. A během minuty dlouhé potyčky dokonce z hlediště přiletěl směrem k tureckým hráčům odpadkový koš... Podívejte se na celou situaci na videu.