Rubriky:

Ostatní

Slovenští hokejoví mladíci spustili spontánní oslavu. Kdo neskáče, ten je...

19. dubna 2017 10:28 - Poprad

Užívali si radost po splnění základního cíle - postupu do čtvrtfinále. Už si byli jistí, že světový šampionát před domácím publikem neskončí ostudou. Mladí Slováci si tak dopřáli vítězný pokřik. Upřímný, i když ne zrovna nejslušnější. Však to na videu, které umístil na sítě slovenský svaz, také náležitě pípá.

 

Profimedia.cz

Slovenská hokejová osmnáctka si v důležité bitvě s Lotyšskem počínala s přehledem a vyhrála 4:0, soupeř musí jen do boje o udržení. Diváci na popradském stadiónu svěřence trenéra Norberta Javorčíka dohnali do vytouženého čtvrtfinále. "Čo sme im dali? Na p...!" halekalo rozradostněné slovenské hokejové mládí.

Pozrite si, ako sa v šatni oslavovalo víťazstvo SR"18" nad Lotyšskom"18" na Majstrovstvách sveta v Poprade.

Zveřejnil(a) Slovak Ice Hockey Federation dne 17. duben 2017

Před zveřejněním pokřiku, jehož jiná verze se používá i u nás, však bylo třeba dost pípat... "Kto neskáče, ten je kok...!" povykovali mladí hokejisté.

Další výhra - nad Švýcarskem 2:1 - Slovákům zajistila třetí místo ve skupině A, z něhož půjdou na Rusy, druhý tým béčka, v němž suverénně vládl obávaný celek USA. Budou mít znovu důvod k pokřiku? "Jsme rádi, že jsme se vyhnuli USA. Ve čtvrtfinále uděláme vše pro postup," zavelel jeden z útočníků Jozef Baláž před čtvrtečním utkáním.

Na čtvrtém místě v B-skupině skončili čeští hokejisté, kteří změří síly s Finy.

vap, Sport.cz

Časová osa: Ostatní

Filtr článků - Ostatní