Rubriky:

Reprezentace

Hokejoví junioři budou mít soustředění každý měsíc

12. června 2007 16:47 - PRAHA

V reakci na nevydařenou sezónu, především po šokujícím sestupu reprezentační osmnáctky do divize I, se budou hokejové reprezentační výběry do osmnácti i dvaceti let scházet pravidelně jednou měsíčně na krátkém dvoudenním soustředění, které vyplní trénink i utkání. Rozhodl o tom na úterním jednání v Praze výkonný výbor Českého svazu ledního hokeje.

 

PRÁVO/Michaela Říhová

Schválen byl zároveň i asistent nového trenéra reprezentační osmnáctky Marka Sýkory Zdeněk Moták. Svaz také rozhodl, že Marek Sýkora u osmnáctky a nový trenér reprezentační dvacítky Miloslav Hořava budou profesionálními trenéry.

Byla také rozšířena extraliga juniorů a dorostu na 24 týmů a nový systém umožní konfrontaci mezi Čechy a Moravou. Odsouhlaseno bylo také povinné testování fyzické připravenosti reprezentačních výběrů.

Další opatření má zpracovat do dalšího zasedání výkonného výboru ČSLH nově zvolená reprezentační komise v čele s předsedou Vladimírem Růžičkou a členy Aloisem Hadamczikem, Miloslavem Hořavou, Markem Sýkorou, Vladimírem Vůjtkem starším, Vladimírem Martincem, Josefem Jandačem, Petrem Břízou a Rostislavem Vlachem.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Reprezentace

Filtr článků - Reprezentace