Rubriky:

Reprezentace

Hadamczik si vybral devět hráčů z poražených semifinalistů

2. dubna 2008 21:14 - TŘEBÍČ

Celkem devět hokejistů z mužstev poražených v semifinále extraligového play off zve do přípravy národního týmu před MS trenér Alois Hadamczik. Z Českých Budějovic to jsou obránce Vladimír Sičák a útočníci Ondřej Veselý, Tomáš Vak a Jindřich Kotrla, z Liberce pak brankář Marek Pinc, obránci Lukáš Zíb, Angel Krstev a útočníci Václav Nedorost s Leošem Čermákem.

„Ještě jsem z hráčů, jimž právě skončily ligové povinnosti, stál o libereckého Kašpaříka, který má však krevní hematom na ruce a z důvodu zranění se mi omluvil i budějovický Kůrka,“ prozradil Právu kouč, jenž by zmíněnou devítku hráčů chtěl uvítat už na nedělním odpoledním tréninku.

Po čtvrtečním druhém souboji s Bělorusy v Havlíčkově Brodu se mužstvo znovu sejde právě o víkendu na pražské Hvězdě, přičemž někteří hráči ze včerejší třebíčské sestavy už v něm nebudou. „Chceme si držet v přípravě maximálně pětadvacet hokejistů, proto se bude podoba kádru dost často měnit,“ doplnil Hadamczik.

Více o přípravě proti Bělorusku najdete ZDE:

Otazník visí nad dalším působením obránce Zdeňka Kutláka, jenž se zraněným loktem nedohrál středeční přípravné utkání. Nejisté zůstává i zapojení útočníka Jana Marka, jenž si doma stále léčí bolavé koleno.

Příští týden, 9. a 11. dubna sehraje národní tým dvě utkání ve Švýcarsku, ale zámořské posily se přidají až před turnajem v Liberci. Tam se nakonec bude přece jen hrát na menších rozměrech kluziště, jak tomu bude na šampionátu v Kanadě.

kez, Právo

Zrušit


Časová osa: Reprezentace

Filtr článků - Reprezentace


Podsekce:

 
  • MS do 20 let 2016/2017

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..