Rubriky:

Reprezentace

Vokounův start na MS je prý ohrožen, trenéři to ověřují

1. dubna 2011 23:08 - GJÖVIK

Vedení české hokejové reprezentace zaskočila při přesunu do Norska nepříjemná zpráva o tom, že je ohrožen start brankáře Tomáše Vokouna na mistrovství světa. Podle některých informací se plánovaná jednička národního týmu již ve zbytku základní části NHL neobjeví ze zdravotních důvodů v brance Floridy. Trenér Alois Hadamczik i generální manažer týmu Slavomír Lener ale zůstali relativně v klidu. Zprávu jim totiž nikdo oficiálně nepotvrdil.

 

John Bazemore, ČTK/AP

"Nic jistého to není, musíme to ověřit. Spíše je to planý poplach," řekl novinářům Hadamczik, který se ale dnes Vokounovi stejně jako Lener zatím nedovolal.

Informace o tom, že by Vokoun už v této sezóně za Pantery nemusel chytat, přinesla některá zámořská média. Podle jiných se ale zdravotní stav gólmana, který v tomto týdnu nedochytal zápas Floridy kvůli problémům se zády, lepší.

Vokoun po sezóně z Floridy podle všeho odejde. Právě proto by podle některých informací už chytat neměl a ve zbývajících zápasech v ročníku by měl branku Panterů hájit Scott Clemmensen. V takovém případě by ale Vokoun nepotřeboval ke startu na MS svolení Floridy a nemusel by absolvovat jinak povinnou výstupní lékařskou prohlídku po sezóně.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Reprezentace

Filtr článků - Reprezentace