Rubriky:

Reprezentace

Lístky na hokejové MS od pondělí na terminálech Sazky

22. ledna 2004 18:00 - PRAHA

Loterijní společnost Sazka zahájí v pondělí 26. ledna další kolo prodeje vstupenek na hokejové MS, které navazuje na prvotní prodej vstupenek po internetu. Zájemci si budou moci od 17 hodin koupit lístky na šampionát na více než sedmi tisících terminálech Sazky.

 

halasazka.cz

"Stejně jako při prodeji po internetu budou vstupenky k dispozici v balíčcích, z nichž každý obsahuje lístky na dvě utkání hraná ve stejném dni. Zájemce sdělí obsluze číslo balíčku, případně identifikační číslo akce nebo vybrané utkání spolu s požadovanou cenovou kategorií," informoval o další fázi prodeje tiskový mluvčí Sazky Zdeněk Zikmund.

Informace o balíčcích, které budou od pondělí k dispozici, budou před zahájením prodeje zveřejněny na teletextu České televize a na internetových stránkách www.sazkaticket.cz  a www.sazka.cz. Aby se zamezilo spekulacím, bude si každý zájemce moci koupit na jedno utkání maximálně pět balíčků.

Další vstupenky budou k dispozici v březnu

Ceny vstupenek se pohybují stejně jako při internetovém prodeji v rozmezí 330 - 880 Kč v základních skupinách, 490 - 1100 Kč v kvalifikačních skupinách, 130 - 270 Kč ve skupině o udržení, 1600 - 2900 Kč ve čtvrtfinále, 1700 - 3300 v semifinále a 3300 - 6500 ve finále a souboji o třetí místo.

Zájemci ze zahraničí mohou od pondělí objednávat vstupenky prostřednictvím Telefonního dispečinku (+ 420 266 121 122), který bude v provozu v pracovní dny od 8:00 do 11:00 hodin SEČ.

Sazka předpokládá, že podobně jako při loňském MS ve Finsku budou vstupenky na atraktivní utkání brzy rozebrány, naděje na získání lístků však stále je. "Zájemci, na které se nedostane, dostanou další šanci v polovině března, kdy budou pro prodej uvolněny zbývající vstupenky z technických blokací a povinných rezervací," uzavřel Zikmund.

Sport.cz

Zrušit