Rubriky:

Reprezentace

Čeští hokejisté by měli začít na MS 2006 s Lotyšskem

5. června 2005 15:59 - RIGA

Čeští hokejisté by měli začít cestu za obhajobou mistrovského titulu na mistrovství světa v Rize v roce 2006 v pátek 5. května ve 20:15 proti domácímu Lotyšsku. Další zápas v základní skupině A by měl český tým odehrát v neděli 7. května v 15:15 proti Slovinsku a závěrečné klání proti Finsku je naplánováno na středu 10. května od 19:15 proti Finsku.

Předběžný program světového šampionátu zveřejnily jeho oficiální internetové stránky a schválit ho ještě musí v polovině června Mezinárodní hokejová federace. Všechny zápasy českých hokejistů jsou naplánovány do nové moderní haly pro 12 500 diváků, která se v Rize teprve staví.

Předběžný program MS v Lotyšsku (5.- 21. května 2006):
Složení základních skupin:
Skupina A: Česká republika, Finsko, Lotyšsko, Slovinsko.
Skupina B: Švédsko, Švýcarsko, Ukrajina, Itálie.
Skupina C: Slovensko, Rusko, Bělorusko, Kazachstán.
Skupina D: Kanada, USA, Dánsko, Norsko.
PROGRAM
Pátek 5. května:
Skupina A (Aréna Riga):
16:15, Finsko - Slovinsko,
10:15, Lotyšsko - Česká republika.
Skupina D (Aréna Skonto):
16:15, USA - Norsko,
20:15, Dánsko - Kanada.
Sobota 6. května:
Skupina C (Aréna Riga):
15:15, Bělorusko - Slovensko,
19:15, Rusko - Kazachstán.
Skupina B (Aréna Skonto):
15:15, Švýcarsko - Itálie,
19:15, Ukrajina - Švédsko.
Neděle 7. května:
Skupina A (Aréna Riga):
15:15, Česká republika - Slovinsko,
19:15, Finsko - Lotyšsko.
Skupina D (Aréna Skonto):
15:15, USA - Dánsko,
19:15, Kanada - Norsko.
Pondělí 8. května:
Skupina C (Aréna Riga):
15:15, Rusko - Bělorusko,
19:15, Slovensko - Kazachstán.
Skupina B (Aréna Skonto):
15:15, Švýcarsko - Ukrajina,
19:15, Švédsko - Itálie.
Úterý 9. května:
Skupina A (Aréna Riga):
15:15, Slovinsko - Lotyšsko.
Skupina D (Aréna Riga):
19:15, Kazachstán - Bělorusko.
Skupina C (Aréna Skonto):
15:15, Norsko - Dánsko.
19:15, Kanada - USA.
Středa 10. května:
Skupina C (Aréna Riga):
15:15, Slovensko - Rusko.
Skupina A (Aréna Riga):
19:15, Česká republika - Finsko.
Skupina B (Aréna Skonto):
15:15, Itálie - Ukrajina,
19:15, Švédsko - Švýcarsko.
Čtvrtek 11. května:
Osmifinálová skupina F (Aréna Riga):
15:15, 1C - 3B.
Osmifinálová skupina E (Aréna Riga):
19:15, 1D - 3A.
Pátek 12. května:
O udržení:
11:15, 4A - 4D (Aréna Riga),
4B - 4C (Aréna Skonto).
Osmifinálová skupina E (Aréna Riga):
15:15, 2A - 3D,
19:15, 1A - 2D.
Osmifinálová skupina F (Aréna Skonto):
15:15, 2B - 3C,
19:15, 1B - 2C.
Sobota 13. května:
O udržení:
15:15, 4C - 4A (Aréna Riga),
4B - 4D (Aréna Skonto).
Osmifinálová skupina E (Aréna Riga):
19:15, 2D - 3A.
Osmifinálová skupina F (Aréna Skonto):
19:15, 2C - 3B.
Neděle 14. května:
Osmifinálová skupina E (Aréna Riga):
15:15, 3D - 1A,
19:15, 1D - 2A.
Osmifinálová skupina F (Aréna Skonto):
15:15, 1C - 2B,
19:15, 3C - 1B.
Pondělí 15. května:
O udržení:
15:15, 4A - 4B (Aréna Riga).
4D - 4C (Aréna Skonto).
Osmifinálová skupina E (Aréna Riga):
19:15, 1A - 1D.
Osmifinálová skupina F (Aréna Skonto):
19:15, 1B - 1C.
Úterý 16. května:
Osmifinálová skupina E (Aréna Riga):
15:15, 3A - 3D,
19:15, 2A - 2D.
Osmifinálová skupina F (Aréna Skonto):
15:15, 3B - 3C,
19:15, 2B - 2C.
Středa 17. května (Aréna Riga):
15:15, čtvrtfinále,
19:15, čtvrtfinále.
Čtvrtek 18. května (Aréna Riga):
15:15, čtvrtfinále,
19:15, čtvrtfinále.
Sobota 20. května (Aréna Riga):
15:15, semifinále,
19:15, semifinále.
Neděle 21. května (Aréna Riga):
15:15, o 3. místo,
19:15, finále.
Pozn: Čtvrtfinále je naplánováno takto: 17. května - (E1-F4), (F2-E3) a 18. května (F1-E4), (E2-F3). Pokud postoupí Lotyšsko do čtvrtfinále, bude hrát od 19:15.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Reprezentace

Filtr článků - Reprezentace


Podsekce:

 
  • MS do 20 let 2016/2017

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..