Rubriky:

Reprezentace

Nic si z toho nedělejte, vzkazovali hráčům fanoušci po prohře s Kanadou

5. května 2015 08:07 - Praha

Žádná velká skepse po porážce národního týmu 3:6 od Kanady z fanoušků, kteří během zápasu fandili před O2 arenou, cítit nebyla. Svěřenci Vladimíra Růžičky podle nich proti jednomu z největších favoritů turnaje předvedli kvalitní výkony. A lepší prohrát teď, než ve čtvrtfinále, shodovali se unisono.

Kateřina Machová/Jan Pečený, Sport.cz

Zápasy české hokejové reprezentace jsou beznadějně vyprodané. Někteří fanoušci se na utkání proti Kanadě mohli zkusit dostat koupí vstupenek na černém trhu, na kterém se cena vyšplhala až na 10 tisíc za lístek. Ti méně šťastní ale mohli fandit alespoň před vysočanskou halou.

A společně s příznivci v hale či u televizních obrazovek přihlíželi dvě třetiny vyrovnanému zápasu, v němž zámořští hokejisté rozhodli o své výhře v závěrečně dvacetiminutovce. „Kanada má velmi silný tým, na který bude na mistrovství světa stačit málokdo," řekl po zápase jeden z fanoušků.

Do dalších duelů mezi českými fanoušky převládal spíš optimismus. „Myslím, že to do budoucích zápasů, když se zlepšíme v přesilovkách, může být dobré. Jarda (Jágr) to hrade dobře, Vory (Voráček) to tam taky klepe, a když to Ondra vzadu zavře, tak to může být dobrý," řekl další z fanoušků.

Čeští hokejisté mají dnes a ve středu volné dny, ve čtvrtek budou na turnaji pokračovat duelem s outsiderem z Francie.

oc, Kateřina Machová/Jan Pečený, Sport.cz

Časová osa: Reprezentace

Filtr článků - Reprezentace


Rallye Dakar 2020

Tradiční Rallye Dakar se letos jede od 5. do 17. ledna v Saudské Arábii. Závod odstartoval ve městě Džidda, cílovou destinací bude Al-Kiddija. Závodníky čeká celkem dvanáct etap, během nichž absolvují 7900 kilometrů. Na startu je 31 českých závodníků včetně Aleše Lopraise nebo Martina Prokopa.