Rubriky:

Reprezentace

Živě

Čeští hokejisté si zahráli na herce. Dokázali měnit grimasy před kamerou?

19. prosince 2016 11:22 - Praha

Větší dřina než na ledě. Čtveřice českých hokejových reprezentantů si před ruských Channel One Cupem zahrála na herce, když si odskočila natočit reklamni klip. Žhavé výstřely a Star Wars, to jsou jejich oblíbené filmy, tady si ale tolik zábavy hokejisté neužili.

 

cslh.cz

„Moc pohybu tam nedělám, je to spíš statický, ale je to nová zkušenost. Jsem překvapený, kolik času s tím strávíme a nakonec z toho bude pětivteřinový šot," odhadoval situaci Robin Hanzl z Litvínova pro server hokej.cz.

Dominik Kubalík z Plzně už poznal natáčení, a to v klubu, když se účastnil filmování pro Indiány, tam došlo i na tanečky u ohně. S reprezentací zůstal u ledu. „Bylo to příjemný, trochu delší, bylo to až do noci, ale dobrý," vzpomínal plzeňský útočník na klubové zkušenosti před kamerou.

Natáčení se účastnili také David Kämpf z Chomutova a litvínovský Tomáš Pavelka. Nakonec byli všichni požádáni, aby jako herci na lusknutí prstu změnili obličej. Jak jejich snaha dopadla?

lik, Sport.cz

Časová osa: Reprezentace

Filtr článků - Reprezentace


Tour de France 2019

106. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France začíná v sobotu 6. července v Bruselu a vyvrcholí v neděli 28. července v Paříži. Z loňského roku vítězství obhajuje velšský cyklista Geraint Thomas. Z Čechů se letos na startu představí pouze Roman Kreuziger.