Rubriky:

Reprezentace

Brankář Bartošák byl povolán do přípravy hokejové reprezentace

4. února 2017 17:18 - Ostrava
(Aktualizováno: 4. února 2017 17:38)

Brankář Vítkovic Patrik Bartošák byl dodatečně povolán do hokejové reprezentace a bude se s ní připravovat na Švédské hry. Doplní Pavla Francouze z Čeljabinsku a Jakuba Kováře z Čerepovce. Zda Bartošák odletí s týmem do Göteborgu, se teprve rozhodne.

 

Jaroslav Ožana, ČTK

Třiadvacetiletý kopřivnický rodák Bartošák v této sezóně extraligy odchytal za Vítkovice 33 zápasů s úspěšností zákroků 92,81 procenta. Za seniorskou reprezentaci zatím nestartoval, s dvacítkou si zahrál na mistrovství světa před čtyřmi lety.

O jeho povolání do přípravy před Švédskými hrami, které začnou ve čtvrtek, informoval vítkovický klub. V reprezentaci se stal 23. nominovaným hráčem a třináctým z české extraligy. Tým se před třetím turnajem série Euro Hockey Tour sejde v Praze v pondělí.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Reprezentace

Filtr článků - Reprezentace


MS v hokeji 2019

83. hokejové mistrovství světa proběhlo od 10. do 26. 5. 2019 na Slovensku. Na šampionátu triumfovala reprezentace Finska, druzí skončili hokejisté Kanady. V souboji o třetí místo porazili Rusové tým České republiky. 84. MS v hokeji se odehraje 8. až 24. května 2020 ve Švýcarsku.